Burçin Vural

Egitmenlerimiz

divider

egitim-burcin

Burçin VURAL Müzik Direktörü/Piyano Eğitmeni 

1976 yılında İzmit’te doğdu. Ortaokul yıllarında aldığı piyano dersleriyle müzik kariyeri başladı. Kabataş Erkek Lisesi’nde iken okul orkestrası ile Milliyet Gazetesi’nin düzenlemiş olduğu Türkiye Liselerarası Müzik yarışmasında klasik icra, pop icra ve düzenleme dallarında birincilikler kazandı. Öğrenim hayatına İ.T.Ü Türk Musıkisi Devlet Konservatuarı Müzikoloji Bölümünde devam etti.

Bir çok sanatçıya Synthesizer / Keyboard çalarak eşlik etti. Shaman Dance Theatre, Deaf Dans Academy, gibi bir çok dans grubunda,ve Turkcell İletişim Hizmetleri Bünyesinde Orhan Kemal, ¨Tersine Dünya¨ isimli müzikli oyununda Besteci-Aranjör ve Müzik Direktörü olarak görev aldı. Merck Serono İlaç Firması ve Turkcell İletişim Hizmetleri gibi firmalarda Koro ve Orkestra Eğitmenliği/Şefliği yaptı.

Progrart Post Prodüksiyon ve Reklam Ajansında ( Score Music, Dialog Edit, Sound FX ), İ.T.Ü TMDK Geleneksel Danslar bölümünde yüksek lisans eğitimine, Sarıyer Belediyesi Halk Dansları Topluluğu’nda Müzik Direktörlüğü ve Sarıyer Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nde Piyano eğitmenliği görevine devam etmektedir…